Jure SešekJure Sešek
Jakob ČukJakob Čuk
Alen SalihovićAlen Salihović

Oddaje

Oskar Kogoj – Oblikovalec brezčasnega

Svetovno priznanega oblikovalca, akademika in umetnika Oskarja Kogoja smo gostili v prvi marčevski oddaji „Naš gost“. Obiskali smo ga v Mirnu pri Gorici, tik ob meji z Italijo ...

03.03.2012, 19:30

Nocoj je pa en fajn večer

Redna tedenska oddaja iz cikla Pevci zapojte, godci zagod'te je prikazala raznoliko zvočnost slovenske ljudske glasbe in ponudila drobce iz živopisne zakladnice vokalne in inštrumentalne ...

25.02.2012, 18:00

Granda: Ideal levice je totalitarizem

Zgodovinar dr. Stane Granda je za tokratno oddajo Spoznanje več, predsodek manj na Radiu Ognjišče komentiral oklevanje Zorana Jankovića pri ponovni kandidaturi za ljubljanskega župana. ...

24.02.2012, 19:15

Pustno rajanje

Oddajo iz cikla Pevci zapojte, godci zagod'te smo na temo pusta prepletali z glasbo in s pripovedmi iz različnih krajev Slovenije. Spoznali smo Ravenski pust, bogato dediščino ...

20.02.2012, 08:20

En angel me je klical

V sobotnem ciklu „Pevci zapojte, godci zagod'te“ smo se v oddaji poklonili spominu na Ivana Kralja, Vintarjevega Ivana iz Zagorice na Dolenjskem Dobrepolju.

12.02.2012, 22:15

4. februar – Svetovni dan boja proti raku

Danes obeležujemo svetovni dan boja proti raku. Ob tej priložnosti na Inštitutu za varovanje zdravja opozarjajo na pomen zdravega načina življenja in rednega udeleževanja presejalnih ...

04.02.2012, 00:50

Drevi pa grem na vas

V letu 2011 smo v ciklu oddaj Pevci zapojte, godci zagod'te pripravili devet portretov pevskih in godčevskih skupin iz različnih krajev Slovenije. V sobotnem večeru smo se s krajšimi ...

28.01.2012, 18:00

Jaz pa enga konjička imam

V letu 2011 smo v ciklu oddaj Pevci zapojte, godci zagod'te pripravili devet portretov pevskih in godčevskih skupin iz različnih krajev Slovenije. V sobotnem večeru smo se s krajšimi ...

21.01.2012, 18:00

Lep mi je vrtec ograjen

V redni tedenski oddaji iz cikla Pevci zapojte, godci zagod'te smo pogledali na prehojeno pot oddaj v minulem letu in se z odlomki spomnili nekaterih dogodkov, predvsem srečanj pevcev in godcev, ...

14.01.2012, 18:00