Matjaž MerljakMatjaž Merljak
Marko ZupanMarko Zupan
Alen SalihovićAlen Salihović

Oddaje

To je veselje Štajerca, 2. del

V oddaji iz cikla Pevci zapojte, godci zagod'te smo predvajali drugi regijskega srečanja pevcev ljudskih pesmi in godcev ljudskih viž Štajerske, ki je bilo 10. junija v Gorišnici pri ...

30.06.2012, 18:00

Z veselim srcem voščim

Oddaja iz cikla Pevci zapojte, godci zagod'te je prinesla odlomke z območnega srečanja pevcev ljudskih pesmi in godcev ljudskih viž, ki je bilo 27. maja v Dobrini na Kozjanskem.

09.06.2012, 18:00

Té je lüšno blo

V prvi junijski oddaji, namenjeni slovenski ljudski glasbi, smo gostili mlade pevke in pevce iz Prlekije – Vokalno skupino Leščeček iz Veržeja. 13. maja smo bili povabljeni na koncert ...

02.06.2012, 18:00

Sem šel, sem šel, čez gmajnico

Sobotna oddaja iz cikla Pevci zapojte, godci zagod'te, v kateri ima prostor slovenska ljudska glasba, je bila spletena iz venčka ljubezenskih pesmi.

26.05.2012, 17:59

Prešmentani faloti iz Stoperc

Sobotno oddajo iz cikla Pevci zapojte, godci zagod'te so s pesmijo in z besedo pletli Anton Galun, Milan Galun, Janko Bedrač in Venčeslav Butolen – pevci Prešmentani faloti iz Stoperc ...

19.05.2012, 18:00

Gnes v totoj hišici

Oddaja o slovenski ljudski glasbi Pevci zapojte, godci zagod'te je prinesla odlomke s koncerta, ki so ga pevke iz Gorišnice pripravile 22. aprila v Moškanjcih ob 5-letnici delovanja ...

12.05.2012, 19:16

Juretov večer: Perpetuum Jazzile

Juretov večer je v torek, 8. maja, gostil zasedbo, ki se strmo vzpenja po takih in drugačnih lestvicah priljubljenosti. Verjetno gre za najpomembnejši slovenski glasbeni izvoz. Pred ...

08.05.2012, 21:30

En glažek vinca rumeni

Redna tedenska oddaja, v kateri ima prostor slovenska ljudska glasba, je prinesla odlomke s 16. prireditve družinskega petja, ki je bila 21. aprila v Mozirju.

05.05.2012, 18:00

Mi smo prišli Jurja peti

Z jurjevskimi kolednicami, med njimi svežimi terenskimi posnetki iz vasi okoli Sevnice, in godčevskimi vižami smo prepletali zadnjo aprilsko oddajo iz cikla Pevci zapojte, godci zagod'te.

02.05.2012, 00:06