Nataša Ličen
Aleš Karba
Alen Salihović

Projekti

Knjižica 30 vrhov za 30 let (photo: gov.si) Knjižica 30 vrhov za 30 let (photo: gov.si)

30 vrhov za 30 let

Slovenci smo alpski narod. Pohodništvo, planinarjenje in gorništvo so pri nas najbolj priljubljeni načini preživljanja prostega časa. Hribe in gore imamo preprosto radi, so naš dedni zapis, naša ...

Z nakupom festivalskega albuma podpirate sodobno krščansko glasbo (photo: Pixabay) Z nakupom festivalskega albuma podpirate sodobno krščansko glasbo (photo: Pixabay)

Podprite drugačno glasbo

»Blizu. Moj Dom. Zašepetaj. Daj mi piti. Ostani. Novi svet.« To so naslovi novih pesmi letošnjega festivala Ritem srca. Sporočilne in upanja polne pesmi so zdaj dostopne tudi na spletu.

Ni meja za Božje delovanje (photo: Rok Mihevc) Ni meja za Božje delovanje (photo: Rok Mihevc)

Ritem srca 2020: Ni meja za Božje delovanje!

Ni meja za Božje delovanje, bi lahko povzeli celotno sporočilo letošnjega festivala Ritem srca. Duhovno-glasbeno bogat večer smo spremljali v varnem in toplem zavetju doma, v avtu, na bolniški ...

Ritem srca 2019 (photo: Rok Mihevc) Ritem srca 2019 (photo: Rok Mihevc)

Ritem srca: Letos drugače

V časih, ko se zdi, da je malokatera stvar še gotova, ko dogodki odpadajo in se poroke prestavljajo, je tudi glasbenega dogajanja manj. A prav zato smo se odločili, da letošnji festival Ritem srca ...

Skupina SPES (photo: Rok Mihevc) Skupina SPES (photo: Rok Mihevc)

Ritem srca: Skupina SPES s pesmijo »Moj dom«

Skupina SPES je skupina mladih glasbenikov iz Veržeja in Logatca, ki jih poleg družinskih in prijateljskih vezi združuje tudi glasba. Izvajamo širok repertoar, zlasti sodobne krščanske glasbe, med ...

Del skupine Svetnik: Matjaž Vertuš in Tadej Vindiš (photo: Rok Mihevc) Del skupine Svetnik: Matjaž Vertuš in Tadej Vindiš (photo: Rok Mihevc)

Ritem srca: Svetnik s pesmijo »Ostani«

Skupina Svetnik je redna spremljevalka festivala Ritem srca že od vsega začetka. Luč sveta je ugledala leta 2001, od takrat pa so člani ustvarjali in izvajali sodobno krščansko popularno glasbo. ...

Jure Sešek v pogovoru z misijonarjem Petrom Opeko (photo: Izidor Šček) Jure Sešek v pogovoru z misijonarjem Petrom Opeko (photo: Izidor Šček)

"Kako bi bilo, če ga ne bi bilo, Petra Opeke"

Voditelj Jure Sešek je za projekt Slovenske karitas Kaj je dom? spregovoril o Petru Opeki, misijonarju, Slovencu ki dela in živi na Madagaskarju. Spremljal je njegovo humanitarno delo in težko ...

Sodelavci in prijatelji sprejemamo vaše klice (photo: Rok Mihevc) Sodelavci in prijatelji sprejemamo vaše klice (photo: Rok Mihevc)

»Vse je milost!«

Moj današnji razmislek, pogled ali komentar bi bil lahko najkrajši doslej. Lahko bi iskreno in naglas rekel le: hvala! Pa mislim, da bi večina poslušalcev vedela kaj imam v mislih in kaj vse ...

Predaja vozila družini z invalidnim otrokom (photo: Rok Mihevc) Predaja vozila družini z invalidnim otrokom (photo: Rok Mihevc)

Srebrni diagonali nadeli pentljo

S predajo predelanega vozila se je tudi uradno sklenila Srebrna diagonala, s katero smo 5. junija zbirali sredstva za nakup rabljenega vozila za družino z invalidnim otrokom. V Centru mobilnosti ...