Nataša Ličen
Nataša Ličen je voditeljica na Radiu Ognjišče.
Z mikrofonom Radia Ognjišče smo se sredi maja udeležili Festivala kamna, konca tedna posvečenega kamnoseštvu in »kamnarstvu«.
Podjetnik, ki je svojo priložnost pred desetletjem prepoznal v zeliščarstvu. Ni šlo zlahka, najprej je moral za svojo idejo navdušiti še svoje domače, saj so imeli doma že vpeljano družinsko podjetje. Vendar drugačne vsebine.
Zadnji majski dan je dan športa in dan brez tobaka. Za oddajo Via positiva smo razmišljali, kako združiti vsebini in ponuditi v razmislek zgodbo, spodbudno in iskreno, da bi se izogibali razvadam in naredili nekaj več, zase, za zdravje, za življenje, v svoje in v veselje drugih. Našli smo jo, ali pa ona nas.
Nove ideje in spremembe v hotelirstvu nezadržno prihajajo tudi k nam. Ob prenovi ljubljanskega Central Hotela so razmišljali, kako bi ponudili novo zgodbo. Med drugim so izbrali mobilno podprto izkušnjo, hotelski koncept brez recepcije.
V sobotnem oglašanju, petindvajsetega v mesecu, ki smo ga pripravili v nizu projektov ob letošnjem srebrnem jubileju delovanja radia Ognjišče, smo iz Ljubljanskega gradu in Šanc slišali tudi legendi o zmaju.