Matjaž MerljakMatjaž Merljak
Marko ZupanMarko Zupan
Marcel KrekMarcel Krek

Komentar tedna

Rdečica sramu

Deveto poglavje Danijelove knjige, prinaša molitev preroka Danijela v babilonskem suženjstvu. Prerok želi konec suženjstva, zato prosi Boga za odpuščanje v imenu vsega ljudstva. ...

05.03.2010, 14:52

Ne muči ljudi okrog sebe

Ko sem dobila povabilo, da tudi letos izkoristim svojih pet minut tako, da povem kaj v danem trenutku čutim sem postala zaskrbljena, kajti popolnoma se zavedam, da se zaradi mojega besedičenja ne ...

29.01.2010, 14:55

Vzgoja

„Namesto vzgoje je moderno proučevati wellness – celostna skrb za fizično in duševno zdravje in dobro počutje posameznika; kurikul – celovit program izobraževalne ...

15.01.2010, 14:56

Odgovornost kot temelj sreče in pravičnosti

V vse krajših in temačnejših decembrskih dneh se po trgovinah, ulicah in medijih stopnjuje praznično vzdušje. Kakšno pa je dogajanje v naših dušah? Letos ...

11.12.2009, 15:20

Prižgimo sveče!

Pred nami je praznik vseh svetih. Dan, ko bomo v spomin še posebej priklicali vse pokojne sorodnike, prijatelje in znance. Z mislijo se bomo sprehodili po njihovi poti, se mogoče nasmehnili ...

30.10.2009, 12:05

Dimna zavesa ne more skriti bistva

Pravijo, da nam daje demokracija brezštevilne možnosti za izražanje svojih pogledov, ustvarjalnosti in razvoj bogastva duha. V to smo verjeli in se nemalo ušteli, ker smo dovolili, ...

16.10.2009, 12:22